Nasze usługi

5 PROGRAMÓW PIORĄCYCH

Pralki wyposażone są w 5 programów piorących. Dla ułatwienia wyboru prezentujemy poniżej tabelę z informacją jaki rodzaj tkanin przeznaczony jest do prania w danym programie. Zawsze warto zweryfikować tę informację z opisem na metce każdej rzeczy wkładanej do pralki.

  1. WEŁNA –  pranie w zimnej wodzie dla tkanin wełnianych. Bezpieczne również dla delikatnych tkanin wymagających łagodnego prania
  2. DELIKATNE –  pranie delikatnych tkanin i ubrań, idealne do koronek, biustonoszy i innych ubrań pranych ręcznie
  3. KOLORY – Do codziennego prania kolorowych ubrań, które łatwo się gniotą , np. jeansów. Chroni jasne i ciemne kolory przed blaknięciem lub farbowaniem
  4. ZWYKŁE – Do prania garderoby codziennego użytku, zarówno białej jak i kolorowej. Ogranicza zagniecenia i zapobiega kurczeniu tkanin.
  5. CIEPŁE – Ciepła woda do średnich zabrudzeń, nie wymagających bardzo wysokiej temperatury. Do prania garderoby codziennego użytku.
Speed Queen

WYSUSZ RZECZY NA MIEJSCU

W pralni znajdują się cztery suszarki: 15 kg. Przed suszeniem należy zwrócić uwagę na informacje na metce. Jeśli znajduje się na niej symbol koła wpisanego w kwadrat, ubranie można spokojnie włożyć do bębna suszarki. Należy pamiętać jednak, aby dobrać program i temperaturę do rodzaju materiału. Ten sam symbol, ale przekreślony informuje, że tkaniny nie powinno się suszyć w suszarce. Temperatura suszenia nie powinna być wyższa niż zalecana na metce temperatura prania tj. 70 / 60 / 50 /40 / bez podgrzewu.

Promocje w pralni Speed Queen

Poznaj cennik Pralni Samoobsługowej Speed Queen®

Sprawdź lokalizacje Pralni Samoobsługowych Speed Queen®